;
8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası


Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık.

Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

İçerisinde; 8 Poster + 160 Adet Sticker

Alt Başlık: Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

ISBN: 978-605-7825-60-5

  • Dilruba Beyza Görür, Öğrenci
  Puan :

  2020 müfredatıma uyumlu mu? çok beğendim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Evet, 2019-2020 müfredatına uyumlu :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Arda Sert, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap almanızı tavsiye ederim teşekkürler tonguç


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Beyza Yağmur TÜTÜNCÜ, Öğrenci
  Puan :

  ben aldım muhteşem bir kitap diğerlerini de alacağım teşekkürler tonguç akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Anıl Toprak Badem, Öğrenci
  Puan :

  bu kitap HARİKA çok güzel soruları var


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Anıl, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • salih sevinçer, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum ama tanıtım video su gelmeden kara vermek istemiyorum tanıtım video su ne zaman gelecek


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Salih, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Tanıtım videosu en kısa sürede eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)