;
8. Sınıf Matematik Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Matematik Taktikli Soru Bankası

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık.

Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

 

Ürün İçeriği: 6 poster + 160 Adet Sticker

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 1067

ISBN: 978-605-7825-94-0 • Emre Arda Keskin, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba,eko taktikli çıkıcakmı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, şu an için bir çalışmamız mevcut değildir. :) Başarı seninle olsun!


 • Sema Elçin Türker, Öğrenci
  Puan :

  Benim matematiğim gerçekten iyi değildi. Hala da değil çünkü düzenli çalışmadım matematiğe. Ama sevgim arttı. Taktikli matematik sayesinde matematiği seviyorum artık. Başarı sizinle olsun! Sevgiler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sema, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Alperen Çınar, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten güzel kitap.Üstüne bide dinamo çözünce efsane oluyor:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alperen, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Betül Karcı, Öğrenci
  Puan :

  HER KİTAP AYRI BİR EMEK İYİ Kİ VARSINIZ...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Betül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İkranur PİLE, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplar ve içerikleri çok güzel. Özellikle kendi posterimizi kendimizin tamamlamasını çok sevdim...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İkranur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)