;
6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler


Selam değerli dostum,

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 6. sınıf derslerinin yenilenen 2019 - 2020 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

 

Türü:Soru Bankası

Sayfa Sayısı:344

Soru Sayısı:1.140

ISBN: 978-605-7716-63-7

  • Zeynel Bora Yanardağ, Öğrenci
  Puan :

  Aşşırııııı iyi bir kitap herkeze tavsiye ederim,teşekkürler TONGUÇ !


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynel Bora, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • asya şardağ, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor çok kısa zamanda kargoya verilip getiriliyor kargoyu aradım bugün öğleden sonra gelir dediler 2 gün sürdü tonguç akademiye teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Asya, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • BERKAY YÜKLÜ, Öğrenci
  Puan :

  BEN BU KİTABI ALDIM VE SINAVLARDAN ÖNCE BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR.HERKESE TAVSİYE EDERİM...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berkay, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Gamze Nur ÖZGÜR, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitaba benziyor. Sipariş ettim kaç günde gelir acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gamze, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Gül Türkmen, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç kitap çok güzel elinize emeğinize sağlık


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)