7. Sınıf Sözel Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Sözel Zoru Bankası


7. Sınıf Sözel Zoru Bankası ile tanışmaya hazır mısın?

Senin için özel olarak hazırladığımız sorular ve zorular ile tüm zorlukların üstesinden teker teker geleceksin!

Kitabın içerisinde TürkçeSosyal BilgilerDin Kültürü ve İngilizce derslerine ait testler yer alıyor. Testlerde bulunan Zorular, yani zor sorular ile de kendini sınayacak ve çıtayı biraz daha yükseltmiş olacaksın. Her testte bir adet Zoru var. Diğerleri ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken limitlerini zorlayarak belirlediğin hedefe ulaşmayı başarmak. Sıradan test kitaplarının aksine bu kitapta temel ve giriş seviyesindeki sorular ile konuların özüne inecek ve öğrendiklerini pekiştireceksin. Zorular, yani zor sorular ile okulda işlediğiniz konuyla alakalı hiçbir eksiğin kalmadığını garantileyeceksin!

Üstelik kitabın yenilenen 2019-2020 güncel müfredatı ile %100 uyumlu! İçeriğinde kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular barındırıyor.

Takıldığın sorularda ise sakın canını sıkma! 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası kitabın TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ve TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu… Yani takıldığın sorularda video çözümlerinden anında yararlanabileceksin!

Bu sene sen de Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü derslerinde maksimum başarıyı elde etmek istiyorsan 7. Sınıf Sözel Zoru Bankası tam ihtiyacın olan kitap!

 

Alt Başlık: Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232 

ISBN: 978-605-7825-84-1 • Nurullah Kartal, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç abi bu kitapta konu anlatımı mı var yoksa sadece test mi? Cevap verirseniz sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nurullah, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz.Kitap zor sorulardan oluşmaktadır, konu anlatımı mevcut değildir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Elif Çiftçi, Öğrenci
  Puan :

  Konu anlatımı bulunuyor mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Kitabın içerisinde Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait testler yer alıyor. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • muhammet çelik, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel görünüyor teşekkür ederim tonguç mağaza


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muhammet , geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ırmak batmaz, Öğrenci
  Puan :

  Kitap kaç günde gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Irmak, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • ENES GÖVYAPRAK, Öğrenci
  Puan :

  Kitabın inceleme videosuna baktım yeni nesile çok uygun ellerinize sağlık Tonguç akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Enes, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)