;
0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 20,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası


Selam Değerli Dostum,

Şimdi 10 sınıfsın. Lise hayatının ikinci basamağında ve gelecekteki başarıların için önemli bir dönemdesin. 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı kitabında öğrenmen ve çözmen gereken her şeyi sıfırdan 10'a ulaşacağın tarzda, adım adım senin için hazırladık. Yapman gereken çok basit; sol sayfalardaki renkli ve yeni müfredata uygun, sınavlarda sorulacak bilgilerin küçük parçalara bölünmüş konu anlatımlarını oku ve anla. Hemen ardından sağ sayfalardaki öğrendiklerinle ilgili soruları çöz. Takıldığın soruların video çözümlerini TATS sayesinde izle ve öğren. Böylece önce konuyu anla sonra da bilgini test et. Tüm üniteleri küçük parçalara ayırdık ki sıkılmadan, yorulmadan başarıya ulaş.

Şimdi sıra sıfırı 10 yapmakta!

 

Alt Başlık: Türk Dili ve Edebiyatı

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

ISBN: 978-605-7825-40-7 • Yusuf Tokay, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç Akademi 0 dan 10 serisinin edebiyat ve tarih kitabını aldım çok güzeller yakında tüm seriyi de alacağım teşekkür ederim tonguç Akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Damlanur Köse, Öğrenci
  Puan :

  10. Sınıf konuları da var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Damlanur, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Sadece 10. sınıf konularından oluşmaktadır ve her iki dönemi de kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)