;
0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 20,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası


Lise hayatının ikinci senesinde zorlu derslerin üstesinden gelebilmende Tonguç, yine en büyük yardımcın olacak! 0’dan 10’a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası 2019-2020 güncel müfredatı ve MEB kazanımlarına uygun bilgilerle dolu olarak hazırlandı!

Kitabın ilk sayfalarını açtığında bir tarafta konu anlatımları, diğer tarafta da testlerle karşılaşacaksın… Sol sayfada yer alan konu anlatımlarında, okul derslerine yardımcı olacak püf noktalarını öğreneceksin. Öğrenmeni kolaylaştırmak ve seni sıkmamak için konu anlatımlarını küçük parçalara ayırdık. Hemen yan sayfadaki Süz-Geç testleri ile de öğrendiklerini vakit geçmeden değerlendirebileceksin!

Edebiyat derslerini en zevkli hale getirmek ve başarıya ulaşmak istiyorsan sen de 0’dan 10’a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası’nı bir an önce sepetine ekle!

 

Alt Başlık: Türk Dili ve Edebiyatı

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

ISBN: 978-605-7825-40-7 • Yusuf Tokay, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç Akademi 0 dan 10 serisinin edebiyat ve tarih kitabını aldım çok güzeller yakında tüm seriyi de alacağım teşekkür ederim tonguç Akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Damlanur Köse, Öğrenci
  Puan :

  10. Sınıf konuları da var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Damlanur, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Sadece 10. sınıf konularından oluşmaktadır ve her iki dönemi de kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)