;
7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 19,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası


Bu kitap TYT Matematik sorularında en yüksek nete ulaşman için sana özel hazırlandı.

MEB kazanımları göz önüne alınarak tasarlanan çalışma kitabının içerisinde ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular yer alıyor.

Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Yeni Nesil TYT Matematik kitabına girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin.

7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası TYT Matematik konularını adım adım bitirmen için tasarlandı. Konuları daha kolay kavrayabilmen için her adım 4 alt konuya ayrıldı. Böylece TYT sınavına hazırlanırken tüm Matematik konularını tarayabilecek ve küçük adımlarla başlayıp eksiklerini tamamlayabileceksin.

Her adımın sonunda tamamı yeni nesil sorulardan oluşan 4 soruluk denemeler ile kendini test edebileceksin. Tüm TYT konularını 7 adımda tamamlayarak farkına bile varmadan TYT matematiğin tamamını bitirmiş olacaksın.

Her testin başında bulunan karekodlar sayesinde de takıldığın soruların çözümlerini deneyimli eğitmenlerimizden de dinleyebileceksin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 192

ISBN: 978-605-7825-17-9 • Fatih Güven, Öğrenci
  Puan :

  Kitap güzel. Sayfa yapısı,kapak yapısı gayet iyi. Özellikle QR kod ile soru çözümlerinin olması da çok güzel. Kitabın içinde kitabın ne kadar sürede ve nasıl çözüleceğinin de videosu var. Güzel kitap almanızı tavsiye ederim. Ben 11.sınıfa gitmeme rağmen şimdiden başladım. Başlangıç kitabı olarak da bu kitabı seçtim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatih, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Mert Dönmez , Öğrenci
  Puan :

  Konularin böyle adımlara ayrılması çok iyi oluyor hedef koymada yardımcı oluyor mesela kendime günlük 1 adım bitireceğim dedim ve kitabi alalım 5 gün oldu bugün 5. Konudayim 2 gün sonra kitap bitiyor Sorular çok güzel, kitabı bitirdikten sonra yeni nesil sorular ile 30 soruluk deneme olması muazzam


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mert, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ayşe gül, Öğrenci
  Puan :

  Kargo beklediğimden hızlı geldi. Tam bayram öncesi gelecek mi bayram sonrasına mi kalacak derken geliverdi, konumetre ile :) eğitime fazlasıyla önem veren bi oluşum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşe Gül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Metehan ., Öğrenci
  Puan :

  Kitap 3 günde geldi teşekkür ederim. Ayrıca içinden konumetre de çıktı.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Metehan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Sedanur Sözer, Öğrenci
  Puan :

  Hocam Allah razi olsun oncelikle boyle bi organizasyon icerisinde oldugunuz icin her turlu videolarinizdan ve kitaplarinizdan istifade edebiliyoruz sayenizde cok tesekkur ederiz iyi ki varsiniz :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sedanur, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)