;
9.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9.1 Akıl Notları

Önünde çok zevkli bir dört yıl var. Derler ya hani, lise anıları unutulmaz. Aynen öyle. Buradaki dostluklar, anılar bir ömür seninle olacak. Ama hep öyle eğlenceyle de geçmeyecek. Bazen kimi zorluklarla karşılaşacaksın. İnsan her zorluğu dostlarıyla aşmak ister. Senin de lisede kimi zaman karşına çıkacak zorluklara karşı yanında dostun Tonguç olacak!

Şimdi, dedik ya zorluklar var. Her zorlukta yanında olacak bir yardımcıyı Tonguç senin için hazırladı. 9.1 Akıl Notları senin otobüste, serviste, okulda, evde, metroda, metrobüste kısaca her anında yanında olabilecek bir kitapçık. Peki içinde neler var? Bütün bir dönem boyunca sınavlarda, testlerde, yazılılarda ihtiyacın olabilecek her bilgi var. Üstelik hepsi el yazısı! Düşün ki sınıfın en çalışkanı, hocadan en torpillisi bütün dönemin notlarını seninle paylaşıyor. Sen bu notları her an yanında taşıyıp takıldığın her noktada ona danışacaksın. Böylece her zorluğun çözümünü cebinde taşıyacaksın. Korkma, öyle çok kalın da değil. Yalnızca 192 sayfa. Hem de cep boyu. Yani anlayacağın ufacık tefecik içi dolu bilgicik.

Şimdi sen yepyeni bir yolculuğa başladın. Bu yepyeni yolculuğa sıkı bir merhaba demek için 9.1 Akıl Notları seni bekliyor. Al, yanında taşı, takıldığın yerde danış ve sıkı bir başlangıçla en iyi üniversiteleri cebinde bil!

 

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Biyoloji, Kimya, Tarih, Coğrafya

Türü: Kitapçık

Sayfa Sayısı: 192

ISBN: 978-605-7825-55-1  • Berat Şaban Şahin, Öğrenci
    Puan :

    2019-2020 eğitim ve öğretim yılı müfredattına uygun mu?


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Berat, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Evet, 2019-2020 müfredatına uygun. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)