;
FUNDAmentals Biyoloji TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

FUNDAmentals Biyoloji TYT Konu Anlatımlı Soru BankasıYoksa sen de yaklaşan sınavda Biyoloji dersini nasıl halledeceğini mi düşünüyorsun? O Zaman doğru yerdesin! TYT hazırlığında FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası bu dersteki en büyük yardımcın olacak!

Kitap oldukça kolay bir kullanıma sahip. Sol tarafta yer alan sayfalarda 9 ve 10. Sınıf Biyoloji dersi konu anlatımları yer alıyor. Sol üstte yer alan karekodu okutarak Youtube videosuna ulaşabilir, konu anlatım videolarını izleyebilirsin. Videoların yayına gireceği tarihler ise kitabının “İçindekiler” kısmında bulunuyor. Konu kısmını hallettikten sonra soruları çözmeye başlayabilirsin. Sağ taraftaki sayfalarda FUNDAmentals Biyoloji Testleri yer alıyor. Takıldığın veya eksik bıraktığın sorularda yine sağ üstte yer alan karekodu okutarak çözüm videosuna ulaşabilirsin.

2019-2020 güncel müfredatı ve ÖSYM soruları ile tam uyumlu FUNDAmentals Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Biyoloji dersini sorunsuz hallet!


*Video Çözümlü


Alt Başlık: Biyoloji

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200

Soru Sayısı: 446

Yazar: FUNDAmentals

ISBN: 978-605-7825-54-4 • Yaren YILMAZ, Öğrenci
  Puan :

  Biyolojiyi çok sevipte yine de yapamayan bir öğrenci olarak söylüyorum ki anlatım çok pratik ellerinize sağlık bir adet de arkadasım için sipariş verdim :)))


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yaren, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yağız Karataş, Öğrenci
  Puan :

  gerçekten çok güzel. hocamız konuyu çok iyi anlatmış ve soruların çözümlerinin olması da harika. sıkılmadan biyoloji çalışabiliyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağız, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • emirhan kaya, Öğrenci
  Puan :

  bu kitap 2019 2020 müfredatına uygunmu ve acil geri dönün satın alıcamda


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emirhan, 2019-2020 müfredatına uygun :) Başarı seninle olsun! Sevgiler