8. Sınıf Matematik Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf Matematik Zoru Bankası


Zoru yaparsın, imkansız biraz zaman alır!

Yenilenen 2019-2020 müfredatına %100 uyumlu olarak tasarlanan 8. Sınıf Matematik Zoru Bankası’nın içerisinde kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular bulunuyor.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Çalışma kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla çözümünü 7/24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

ISBN: 978-605-7825-66-7 • Can kaya, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten harika elinize emeğinize sağlık. İyiki varsın TONGUÇ AKADEMİ Başarı her daim bizimle beraber olsun:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Can, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zafer ARI, Öğrenci
  Puan :

  Kargom kaç günde gelir ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zafer, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Fırat Güngör, Öğrenci
  Puan :

  Selamlar tonguç akademi bir sorum olacak ta? Kitabı aldıktan kaç gün sonra kitap gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fırat, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Ahmet Sıtkı Keskin, Öğrenci
  Puan :

  tek kelimeyle harika teşekkürler tonguç akademi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ALİŞAN GÜNAY, Öğrenci
  Puan :

  Kargo bedavamı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alişan, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)