8. Sınıf Din Kültürü Dinamo Soru Bankası

Satış Fiyatı: 13,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf Din Kültürü Dinamo Soru Bankası


Tonguç Yayınları’nın Dinamo’su öğrencileri harekete geçirecek ve onlara sınav kazandıracak.

Bu kitapla öğrenciler Konu Öğreten testler ile bilmeleri gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendikleri konuları sağlamlaştıracak, Ünite Tekrar testleri ile ünitelerin sonunda seçici sorularla kendilerini sınayarak son adımı tamamlayacaklar.

Kitapta karşılaşacakları testler alıştıklarından biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabilecekleri her tarz soruyu görebilecekler. Böylece adım adım başarıya yürüyecekler.

Takıldıkları yerde TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile video çözümlere başvurabilecekler.

Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Öğrenciler isterlerse adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, isterlerse 9-15-21 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirler.

 

Alt Başlık: Din Kültürü

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı:120

ISBN: 978-605-7825-74-2 • hümeyra akca, Öğrenci
  Puan :

  mersinden sipariş etsek ne zamana gelir acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hümeyra, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Emre Nizamoglu , Öğrenci
  Puan :

  yeni kitaplara tanıtım videosu çeker misiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Yeni kitaplar için tanıtım videoları mümkün olan en kısa sürede eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • züleyha yaşar, Öğrenci
  Puan :

  Kargo ücreti ne kadar?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Züleyha, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Emine sıla Yavuz, Öğrenci
  Puan :

  Tanıtım videosu gelecek mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emine, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Tanıtım videosu mümkün olan en kısa sürede eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)