9.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 15,00 ₺ (KDV Dahil)

3 Adet yorum yapıldı.

9.1 Akıl Notları


Önünde çok zevkli bir dört yıl var. Derler ya hani, lise anıları unutulmaz. Aynen öyle. Buradaki dostluklar, anılar bir ömür seninle olacak. Ama hep öyle eğlenceyle de geçmeyecek. Bazen kimi zorluklarla karşılaşacaksın. İnsan her zorluğu dostlarıyla aşmak ister. Senin de lisede kimi zaman karşına çıkacak zorluklara karşı yanında dostun Tonguç olacak!

Şimdi, dedik ya zorluklar var. Her zorlukta yanında olacak bir yardımcıyı Tonguç senin için hazırladı. 9.1 Akıl Notları senin otobüste, serviste, okulda, evde, metroda, metrobüste kısaca her anında yanında olabilecek bir kitapçık. Peki içinde neler var? Bütün bir dönem boyunca sınavlarda, testlerde, yazılılarda ihtiyacın olabilecek her bilgi var. Üstelik hepsi el yazısı! Düşün ki sınıfın en çalışkanı, hocadan en torpillisi bütün dönemin notlarını seninle paylaşıyor. Sen bu notları her an yanında taşıyıp takıldığın her noktada ona danışacaksın. Böylece her zorluğun çözümünü cebinde taşıyacaksın. Korkma, öyle çok kalın da değil. Yalnızca 136 sayfa. Hem de cep boyu. Yani anlayacağın ufacık tefecik içi dolu bilgicik.

Şimdi sen yepyeni bir yolculuğa başladın. Bu yepyeni yolculuğa sıkı bir merhaba demek için 9.1 Akıl Notları seni bekliyor. Al, yanında taşı, takıldığın yerde danış ve sıkı bir başlangıçla en iyi üniversiteleri cebinde bil!


Kitap Adı: 9.1 Akıl Notları

Basım Tarihi: 2018

Sayfa Sayısı: 192 sayfa

Kağıt Tipi: Kuşe Kağıt

Cilt Tipi: Amerikan Cilt, Karton Kapak

Ebat: 11,5 x 22

ISBN: 978-605-67504-4-1

Fiyat: 15, TL • mehmet çamur, Veli
  Puan :

  kargo dahilmi ve kapıda ödeme varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mehmet, 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda 20 TL altı siparişlerde kargo ücreti 4.90 TL tahsil edilmektedir (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Dicle Önen, Öğrenci
  Puan :

  uzuuun bir zamandır akıl notları 9.1 in çıkmasını bekliyordum ve sonunda çıkmış çook mutluyum. ÇOOOK TEŞEKKÜRER:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Dicle, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) Başarı seninle olsun! ! Sevgiler


 • Oguzhan Özpay, Öğrenci
  Puan :

  Efendim ben bir defa internetten sipariş ttim istedigim gelmedi buradada böyle bir durum yaşanmaz demi biz ögrenciler olarak bu durumdan cok endişe ediyoruz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Oğuzhan, herhangi bir sorun yaşamazsın. Ki, sorun olmaihtimalinde bile her zaman müşteri hizmetleri ekibimiz yardımcı olacaktır. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler