;
0'dan 3'e Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 3'e Konu Anlatımlı Soru Bankası


Merhaba değerli arkadaşım,


En büyük başarılar en iyi başlangıçlarla gelir. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından ele alarak olur. En başından; yani sıfır noktasından. Çünkü sıfır noktası, her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için en güzel noktadır.

İşte elindeki bu kitap, konuları sıfır noktasından başlayarak en doğru, en güzel, en anlaşılır şekliyle yeniden ele almayı amaçlıyor.

0’dan 3’e Konu Anlatımlı Soru Bankası kullanımı çok kolay bir kitap. Kitabın sol sayfalarında konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda konuları en sade ve anlaşılır halleriyle bulacaksın. Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Öğrendiğin konuyu Süz-Geç testleriyle hiç beklemeden süzebileceksin. Böylece konular senin için sıfırken dört dörtlük olacak.Yenilenen MEB 3. sınıf müfredatına göre tüm branş konularını alt başlıklara ayırarak kazanımları adım adım öğretir.

Önünde uzun bir yol var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp dört dörtlük başarılara birlikte yürüyelim.

Başarı seninle olsun!


Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 312

Soru Sayısı: 725

ISBN: 978-605-7825-82-7
  • Nisa nur Yılmaz, Öğrenci
    Puan :

    Kuzenimle sizi çok seviyoruz ben 8e gidiyorum oda sizin ürünlerinizle ders çalışmak için can atıyordu kitap çıktı çok mutlu olduk teşekkürler tonguç:)


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Nisa Nur, geri bildiriminiz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Başarı seninle ve kuzeninle olsun! Sevgiler :)