;
5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası

Satış Fiyatı: 49,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası


5. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor.

 

Bu kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor.

Senin görevin TakbilleriTaktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın.

 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor.

Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.
Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.
 

İçerisinde;11 poster 240 sticker 

 

Alt Başlık: Tüm Dersler

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

ISBN: 978-605-7825-81-0 

   • Arif BADEM, Öğrenci
    Puan :

    ürün ilk günden kargoya verildi mükemmel


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Arif, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)