;
7. Sınıf Dinamo Türkçe Soru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Dinamo Türkçe Soru Bankası


Tonguç Yayınları’nın Dinamo’su öğrencileri harekete geçirecek ve onlara sınav kazandıracak.

Bu kitapla öğrenciler Konu Öğreten testler ile bilmeleri gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendikleri konuları sağlamlaştıracak, Ünite Tekrar testleri ile ünitelerin sonunda seçici sorularla kendilerini sınayarak son adımı tamamlayacaklar.

Kitapta karşılaşacakları testler alıştıklarından biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabilecekleri her tarz soruyu görebilecekler. Böylece adım adım başarıya yürüyecekler.

Takıldıkları yerde TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile video çözümlere başvurabilecekler.

Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Öğrenciler isterlerse adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, isterlerse 9-15-21 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirler.

Alt Başlık: Türkçe

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı:256

ISBN: 978-605-7825-76-6
 • ayşegül karabiber, Öğrenci
  Puan :

  Çok beğendim teşekkürler tonguçç..sizi seviyorum..


 • Livanur KARA, Öğrenci
  Puan :

  Şu an dinamo soru bankası yanımda ve gayet güzel sorular LGS ile birebir uyumlu ve meb kazanımlı . TEŞEKÜRLER TONGUÇ AKADEMİ ...


 • Mehmet Ileri , Öğretmen
  Puan :

  Kitaplarin teslim süresi kaç gundur


 • Yagmur Oztekin, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç kitap çok güzel. Sözelci olduğum için çok hoşuma gitti .Anlamadığım konuları sizin sayenizde anlıyorum .


 • ece su GÜRPINAR , Öğrenci
  Puan :

  Tonguç kitap efsane olmuş.Ben de yediye geçtim. Kampı takip ediyorum ve sınıf anahtarın var. Okul açılınca kitabınızı almayı düşünüyorum. İyi ki varsın Tonguç Akademi