;
8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 22,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası


Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen 2019 - 2020 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir testten temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200

Soru Sayısı: 476

ISBN: 978-605-7716-06-4  • Betül AYDOĞMUŞ, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba,bu test kitabı 2019-2020 müfredatıyla uyumlu mu? Cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.


 • Ahmet Sıtkı Keskin, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel


 • Mert Yıldız, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel kitabınızı aldım hem uygun fiyat hemde çok güzel anlatıyor teşekkürler herkezi düşünmüşsünüz


 • Nida Olcay , Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten mukemmelsiniz teşekkür ederim


 • İkbal çetin, Öğrenci
  Puan :

  tanıtım videosu ne zaman gelecek ?