;
6. Sınıf Dinamo İngilizce Soru Bankası

Satış Fiyatı: 19,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

6. Sınıf Dinamo İngilizce Soru BankasıMerhaba Değerli Arkadaşım,

 

Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır.Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

 

Vocabulary bölümüyle bilmen gereken kelimeleri öğrenerek ilk adımı atacak,Grammar bölümüyle cümle yapılarına hâkim olacaksın. Practice Testlerdeki seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.

 

Bütün testler ve etkinlikler, yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

 

Kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

 

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

 

Başarı seninle olsun.

 

ISBN: 978-605-7716-29-3

Soru Sayısı: 668

Sayfa Sayısı: 184  • Ervanur ÇOLAK, Öğrenci
    Puan :

    6. sınıf tüm DINAMO soru bankalarını aldım hepsi çok güzel ama bana en çok yardımcı olanı ingilizce dınamo videolarınız sayesindede ingilizcem gelişti THANK YOU


  • sıla özleş, Öğrenci
    Puan :

    çok güzel bir ürüne benziyor sizi çok seviyorum tüm videolarınızı izliyorum sevgilerimle tonguç akadem