;
5. Sınıf İngilizce Dinamo Soru Bankası

Satış Fiyatı: 19,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf İngilizce Dinamo Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım,


Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır.Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.


Vocabulary bölümüyle bilmen gereken kelimeleri öğrenerek ilk adımı atacak,Grammar bölümüyle cümle yapılarına hâkim olacaksın. Practice Testlerdeki seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.


Bütün testler ve etkinlikler, yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. 


Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.


Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.


Başarı seninle olsun!Alt Başlık: İngilizce


Türü: Soru Bankası


Sayfa Sayısı: 184


Soru Sayısı: 650


ISBN: 978-605-7716-33-0

 • HAYRUNNİSA BAYRAM, Öğrenci
  Puan :

  Çok harika kitaplar var hepsinden almak istiyorum.YENİ OLAN 5 TEN 6 YA HAZIRLIK KİTABINI SİPARİŞ İÇİN ANNEM İZİ VERDİ.KORANA DÖNEMİNDE ÇOK İYİ OLUYOR TEŞEKKÜRLER TONGUÇ AKADEMİ...


 • ECRİN BAKIR, Öğrenci
  Puan :

  merhabalar ben ingilizce dinamo ile birkaç kitap aldım çok güzeller şu anda evdeyim ama çalışarak kendimi bilgili hissediyorum inşallah okuldada başarılı olurum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ecrin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun :) Sevgiler!