;
TYT AYT Konumetre

Satış Fiyatı: 5,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

TYT AYT Konumetre

Tonguç yeni bir sürprizle karşında.

Peki nedir Konumetre?

Konumetre bu sene haşır neşir olacağın bütün derslerin bütün konularını listelediğimiz bir kitapçık. Bu kitapçıkta konuları derslere göre TYT ve AYT olarak ayrılmış halini bulacaksın, Hem de önceki sınavlarda çıkan konulara göre soru dağılımlarını gösteren tabloları göreceksin. Birde sizlere TYT, AYT, YDT deneme takip çizelgesi hazırladık. Deneme takip çizelgesi ile çözdüğün bütün denemelerin analizini yapabilirsin.

Konumetre ne işe yarar?

Konumetre senin planlı çalışman için konuları takip edebilmeni sağlar. Unutma, başarı için hedefe yönelik ve planlı çalışmak gerekir. Konu bitirme hedeflerini ve planını Konumetre ile rahatlıkla takip edebilirsin. Bitirdiğin konuları işaretleyebilir, gelecek konuların planını yapabilirsin. Konumetre ile ayrıca konuların önceki sınavlarda çıkma sıklığına bakarak önem sıralaması yapabilir, konulara gereken önemi en doğru şekilde verebilirsin.

Konumetre nasıl çalışır?

Konumetre’nin nasıl çalıştığını Gri Koç’tan ayrıntılarıyla dinlemek için kitapçığın arka kapağındaki karekodu okutabilirsin

 

Sayfa Sayısı:32

ISBN: 978-605-7716-47-7

  • züleyha berk, Öğrenci
  Puan :

  Ürün çok güzel hazırlanmış herkese tavsiye ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Züleyha, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Halit Tepeci, Öğrenci
  Puan :

  Kırtasiyelerde varmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Halit, http://yuksekbasari.com/SatisNoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza ulaşım sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Aslı Polat , Öğrenci
  Puan :

  İyi günler kargo ile birlikte ücreti ne kadar?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aslı, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)