;
AYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Kimya Adası AYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası
Sevgili Gençler;Youtube’de KİMYA ADASI ders kanalı olarak sizlerin kimya dersini sevmenizi sağlamak ve kimya dersindeki eksiklerinizi gidermek için uğraş verdiğim video ders anlatımı çalışmalarını daha da etkili hale getirebilmek adına ‘KONU ÖZETLİ AYT SORU BANKASI’ kitabını hazırladım.

 
Bildiğiniz gibi, üniversiteye girişteki ikinci basamak alan yeterlilik testleridir. Bu sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan tüm kimya kazanımlarını kitaptaki sorularda bulacaksınız. Özellikle seviye atlamanız, bilmediklerinizi öğrenebilmeniz için tüm soruların açıklamalı çözümlerini kitaptaki karekodları okutarak ulaşabileceksiniz. Çünkü genelde yapamadığınız soruları etrafınızda soramayınca ilgili kazanım da maalesef öğrenilemiyor ve böylece gelişim de kaydedilemiyor. İşte bu kitap bu problemi ortadan kaldıracaktır.

 

Ayrıca testlerin yanında ilgili konu ile bağlantılı soru özetleri bulunmaktadır.

Bu sayede kitap ile netlerinizi yükseltecek, hayallerinize ulaşmak adına önemli engelleri de aşacaksınız.

 

Sevgili Gençler; hepinize bol kimya netli günler ve iyi çalışmalar dilerim.

Umarım yüzünüzdeki gülücükler Avogadro sabiti kadar çok olur.Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

Soru Sayısı: 1193  • Ceren YILMAZ, Öğrenci
    Puan :

    Gerçekten çok güzel bir kitap. Murat hocamı youtube'dan da takip ediyorum. Kitaptaki soruların hepsi çok orijinal. İyi ki almışım dediğim kitaplardan. Kesinlikle sınava girmeden önce çözülmesi gereken bir kitap. Bu sene mezuna kaldım ama geçen sene Murat hocamı dinleyerek AYT Kimyada 11 doğru yapmıştım. Bu sene inşallah fulleriz :) Tonguç Mağaza'ya da teşekkür ederim sipariş verdiğimin ertesi günü geldi


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Ceren, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)