;
7. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Set

Satış Fiyatı: 94,00 ₺

0 Adet yorum yapıldı.

7. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası SetMerhaba Değerli Arkadaşım,Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun.

Bu kitaplar seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek.

Bu kitaplarla:konu öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracaksın Kitaplarda karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey,ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı.Ünite sonlarına eklenen YAZILIYA HAZIRLANALIM etkinlik ve boşluk doldurma kısımlarıyla soru çeşitliliğini artırarak kitap sana tekrarını daha sağlam yapma imkânı sunuyor. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin.

 

Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.Ayrıca kitabların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir,istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Set içindeki kitaplar;

7.Sınıf Türkçe Dinamo Bankası

Sayfa Sayısı: 256

7.Sınıf Matematik Dinamo Bankası

Sayfa Sayısı: 216

7.Sınıf Fen Dinamo Bankası

Sayfa Sayısı: 224

7.Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamo Bankası

Sayfa Sayısı: 184

7.Sınıf İngilizce Dinamo Bankası

Sayfa Sayısı: 208

 

Türü: Dinamo Soru Bankası

Sayfa Sayısı:1.088

ISBN: 8681794005833