;
7.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7.2 Akıl Haritaları SetiTürkiye’de bir ilk olarak çığır açan Akıl Haritaları, tüm bilmen gereken konuları içerir.

Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din ve İngilizce derslerinin güncel müfredatına ve kazanımlarına uygun 7. Sınıf 2. Döneminin tüm konularını tek bir posterde bulabilirsin.

Yanında taşıyabileceğin şekilde katlayabilir ya da odanın duvarlarına asarak tüm bilgileri her an gözünün önünde tutabilirsin.

Görsellerle, kısaltmalarla konuları uzatmadan, en temelini vererek hem öğretir hem de hızlı tekrarları sağlar.Özellikler:

*Yeni müfredata uygun

*Tüm dersler

*Tüm konular

*Taşınabilir, asılabilir

*Bol görselli

*Temel ve öz bilgiler


Türü: Konu Anlatımı

Sayfa Sayısı: 7 poster

ISBN: 978-605-7716-95-8 • Umut Saylağ, Öğrenci
  Puan :

  tonguç abi ben bu pandemiden dolayı 7.sınıfa geçtim yani pandemiden önce 6.sınıftım şimdi ben hangisini almalıyım 6 mı 7 mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut. Yeni sınıfın hayırlı olsun öncelikle. 7. 1 Akıl Haritaları Setini alman senin için daha doğru olacaktır. Bu set şu an içinde bulunduğumuz 1. dönemi içeriyor. Şimdiden başarılar diliyoruz💖😉


 • Kubilay Tanrıverdi, Öğrenci
  Puan :

  Harika bir ürün . Ellerinize sağlık . Paketleme özenle yapılmıştı . Yanında dezenfektan bile çıktı. Konu anlatımı muhteşem.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kubilay, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)