;
7. Sınıf 360 Soru Bankası Sözel

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf 360 Soru Bankası Sözel


Merhaba Değerli Arkadaşım,

Hayalindeki başarıya ulaşmak istiyorsan yeni sınav sistemine uygun, güncel bir kaynaktan çalışmalısın. Bu kitapla tüm bil men gerekenleri 360 soruyla 360° turlayarak öğrenmiş ve tekrar etmiş olacaksın. Soruların her biri MEB müfredatı ve kazanımlarıyla %100 uyumlu ve derslere ait yeni nesil sorulardır. Soruları çözemezsen de korkma! Evde, okulda, otobüste, minibüste, serviste nasıl ki bu mini soru bankası yanında olacaksa TATS’la da çözüm videoları telefonunda. TATS sayesinde tüm soruların çözüm videolarını izleyebilir ve eksiklerini tamamlayabilirsin. Her yere yanında götürebileceğin bu mini soru bankasıyla hayal ettiğin okula bir adım daha yakınsın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin. Şimdi çözme ve hayallerine ulaşma sırası sende…

Artık hazırsan başlayalım şampiyon...

 

Türü: Cep Kitabı

Sayfa Sayısı: 367

Soru Sayısı : 360

ISBN: 978-625-7006-04-0  • Sevval Bayram, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba 2019 2020 uyumlumudur acaba


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Sevval, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Kitap 2019-2020 müfredatına uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)