;
7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası

Satış Fiyatı: 49,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası
Merhaba Değerli Arkadaşım,

 

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 7. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 344

Soru Sayısı: 1165

ISBN: 978-625-7006-17-0 • Sude naz Seven, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten efsane bir kitap tebrik ediyorum.bunun gibi birçok kitabınızı alacağım aşırı güzel kitaplarınız var.:-):-)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sude Naz, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • süleyman öz, Öğrenci
  Puan :

  KİTAP AŞIRI GÜZEL. HERKESE TAVSİYE EDİLİR


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Süleyman, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İrem Gezen, Öğrenci
  Puan :

  Harika bir kitap çok güzel benim elime güvenli bir şekilde ulaştı buradan Tonguç mağaza çok teşekkür ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem, geri bildirim için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun ! Sevgiler.


 • Fatma Nisa DAMAR, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel kitap aşırı motive ediyooor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatma, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Emre Tarhan, Öğrenci
  Puan :

  En güzel kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)