;
8. Sınıf Pro Tekrar Seti

Satış Fiyatı: 129,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Pro Tekrar Seti


Pro Tekrar Seti’nde seni Zoru Bankaları, Sözel Mantık Sayısal Analiz, İlk Tekrar Kitabı ve 3’lü Hedefim Derece Denemeleri bekliyor.
Zoru Bankaları ile kendini zorlayacak, en zor sorulara alışacaksın.Sözel Mantık Sayısal Analiz kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak. Hedefim Derece ile özel ileri düzey soruların bulunduğu denemeleri çözeceksin.

Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın. Zoru Bankaları kitaplarında her ünite ile ilgili sol sayfalarda  öğretici sorularla karşılaşıp sağ sayfalarda sınav tarzı seçici ve eleyici sorularla seviyeni artıracaksın. Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü sorularıyla karşılaşacaksın. İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedefe giden yolda bir adım önde olacaksın.
Hedefim Derece ile müfredatı kesinlikle aşmayacak, LGS’ ye uygun zorluk düzeyinde sorularla sınav provası yapacaksın.

8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 208
8.Sınıf Matematik Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 224
8.Sınıf Fen Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 200
8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 208
İlk Tekrar Soru Bankası 
Sayfa sayısı: 80
3’lü Hedefim Derece
Sayfa sayısı: 184
Sözel mantık Sayısal Analiz 
Sayfa sayısı: 252

İçerik: 7 Kitap toplam 1356 sayfa

Türü: Set

ISBN: 868-179-4005-87-1


 • Bilgezu Çelil, Öğrenci
  Puan :

  Kargom ne kadar süre içerisinde elime ulaşır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bilgesu, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Edanur Yapak, Öğrenci
  Puan :

  pro tekrar setini kırtasiyelerden alabiliyor muyuz ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Edanur; öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. https://www.tongucakademi.com/satisnoktalarimiz linki üzerinden sana en yakın satış noktalarımıza erişim sağlayarak bilgi alabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Gülcan Bayır, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba bugün seti sipariş ettim ne zaman elime ulaşır acaba? ?? en iyi kanal olduğunuzu düşünüyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gülcan, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Murat Balbulan, Veli
  Puan :

  İyi günler. Sipariş ettikten sonra ürunun kac günde elime ulaşabileceğini ogrenbilir miyim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor.