;
Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Akıllı Takip AjandasıHer insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


”ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.”

 

İçindekiler: Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü: Ajanda / *Güncel Baskı

ISBN: 978-605-2322-18-5 • Dilruba Beyza Görür, Öğrenci
  Puan :

  çook güzeeeel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Dilruba, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Havlegül Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  Kargo bedava mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Dilara, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • ECRAL KOCAOĞUL, Öğrenci
  Puan :

  gerçekten güzel bir ürün hemen sipariş etmek istiyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ecral, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Lamia KARA, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten bayıldım hemen gidip sipariş vereceğim! Teşekkürler Tonguç :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Lamia, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Beyza Arslan, Öğrenci
  Puan :

  Ürün çok güzele benziyor ve almayı düşünüyorum.Sadece bir sorum var 2019-2020 için mı? Umarım en kısa sürede cevap gelir çünkü bugün sipariş edeceğiz Tonguç ailesine çok teşekkür ederiz.Bu sene LGS'm var umarım istediğim yeri kazanırım.Bana şans dinleyin.Şimdiden teşekkürler ¦?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, Kitabımız müfredata tamamen uygundur ve yeni basımdır gönül rahatlığı ile alabilirsin :) Başarı seninle olsun!