Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

Akıllı Takip Ajandası


Her insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


Kitap Adı : Akıllı Takip Ajandası

İçindekiler : Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü : Ajanda

Baskı Tarihi : 2017 Aralık

Fiyatı : 29,-TL

ISBN : 978-605-2322-18-5 • Elif Kartal, Öğrenci
  Puan :

  Bu ajanda.çok güzel bende alıcam


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Arda Fırat CEBE, Öğrenci
  Puan :

  Sipariş ettim ve geldi gerçekten çok güzel Teşekkürler Tonguç Akademi ??????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Umut Hazer, Öğrenci
  Puan :

  kalemler yanında geliyormu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Hayır kalemler yanında gönderilmiyor. Herhangi bir indirimimiz bulunmamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Furkan Kılınç, Öğrenci
  Puan :

  Kargo bedavamı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Kerime KONCA, Öğrenci
  Puan :

  Sipariş verdiğinizde kapıda ödeme seçeneğini seçersek sadece 10 TL mi ödüyoruz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kerime, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 20 TL altı olmayan ve önsiparişte olmayan tüm siparişlerde kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır. Ürün fiyatına +10 TL kapıda ödeme hizmet bedeli eklenmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)