Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

Akıllı Takip Ajandası


Her insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


”ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.”

 

İçindekiler: Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü: Ajanda / *Güncel Baskı

ISBN: 978-605-2322-18-5 • Rabia Aytekin, Öğrenci
  Puan :

  Bişey sorucam hem kargo bedava oluyo ve hem kapıda ödeme için 10 tl veriyoruz anlamadım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rabia, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • MER AYDIN, Öğrenci
  Puan :

  Şey adanadan salı günü sipariş verdim ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mer, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • EZGİ SUNAY GÜL, Öğrenci
  Puan :

  MERHABA yukarıdaki videoda gösterilen ürünlerin hepsi geliyormu ? bu arada kitaplarınız çooook güzzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ezgi, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Evet, videoda gönderilenlerin hepsi geliyor. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Hasibe Canpolat, Öğrenci
  Puan :

  Ajanda 2018 2019 uyumlumu , yeni içerikler varmı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hasibe, 2018-2019 yıllarına uyumludur. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Sıla Duran, Öğrenci
  Puan :

  Şimdi yani Ocak 2019 da alsam uyumlu olurmu kullanabilirmiyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sıla, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 2018-2019 yılına uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler