;
Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Akıllı Takip AjandasıHer insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


”ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.”

 

İçindekiler: Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü: Ajanda / *Güncel Baskı

ISBN: 978-605-2322-18-5 • Esma Avan, Öğrenci
  Puan :

  öncelikle merhaba, benim merak ettiğim ürünün açıklamalar bölümünde yazan "ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.” şeklindeki açıklama. Acaba ajanda 2020-2021 yılı için güncellendi mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esma. Elbette yeni eğitim takvimine uygundur💖


 • Amine Çetinkaya, Öğrenci
  Puan :

  9. Sınıflar içinde uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Evet Amine. Elbette uygundur. Rahatlıkla alabilirsin😊💖


 • Betül Atkın, Öğrenci
  Puan :

  2020-2021 7. Sınıf için uygun mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Evet Betül. Elbette uygundur.💖😊


 • Yiğit Eren Yalçın, Öğrenci
  Puan :

  ben sizi küçüklüğümdn beri izliyorum bu ürün mükemmel kullanıyorum şuanda


 • Melike Çınar, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ajandanın bilgilerinde 2019 takvimine göre PDF güncellenmiştir yazıyor. Ama ben 2020-2021 yılına göre istiyorum. Ve kitapçılara gittiğimde diyorlar ki bize güncel Tonguç Akademi ürünleri geliyor.Ürün Şuan güncel mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melike. Şu an mağazamızda olan tüm ürünlerimiz günceldir. Rahatlıkla alabilirsin🙂🙂