Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Akıllı Takip Ajandası


Her insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


”ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.”

 

İçindekiler: Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü: Ajanda / *Güncel Baskı

ISBN: 978-605-2322-18-5 • Esra Barış, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç Akademi sizleri çok seviyorum.Bugün sipariş verdim çok güzel görünüyor.Umarım göründüğü kadar güzeldir.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esra, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Recai Arda Yasavul, Öğrenci
  Puan :

  Sipariş verildikten sonra toplam kaçgünde gelir ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Ahmet Ali Canbaz, Öğrenci
  Puan :

  Ben dün siparişimi verdim ne zaman gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ezgi Tandoğan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ata'yı almak istiyorum fakat kredi kartı ile ödeme yaparsam ve evime gelirse kapıda ödeme ücreti alınıyor mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ezgi, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ahmet Kerem Boyacıgil, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba kırtasiyeden alırsak fiyat değikliği olurmu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Satış noktalarımızda kitaplar aynı fiyat ile satılmaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)